Piekļūstams saturs

Fonta izmērs

Kontrasts

Lasīt vairāk
Erudīcijas konkursu sērija, atzīmējot Latvijas 20 gadus Eiropas Savienībā

Erudīcijas konkursu sērija, atzīmējot Latvijas 20 gadus Eiropas Savienībā

Satiksmes ministrija

Satiksmes ministrija, atzīmējot Latvijas 20 gadus Eiropas Savienībā (ES), 2024. gadā visa gada garumā īstenos sabiedrību iesaistošas aktivitātes, sniedzot informāciju par transporta un sakaru nozarē īstenotajiem projektiem, kas realizēti ar ES fondu atbalstu.

 Lai plašākai sabiedrībai un it īpaši jauniešu auditorijai sniegtu informāciju par ieguvumiem no Latvijas dalības ES, šī gada sākumā ministrijas sociālo tīklu platformās ir uzsākta erudīcijas konkursu sērija par transporta un sakaru nozarē īstenotajiem projektiem ar ES fondu atbalstu. Katru mēnesi visa gada garumā ikviens Latvijas iedzīvotājs, kuram svarīga ir Latvijas un Eiropas  attīstība un nākotne, ir aicināts piedalīties konkursos, kuros ir iespēja pārbaudīt un paplašināt savas zināšanas par 20 gadu laikā īstenotajiem projektiem transporta un sakaru nozarē. Ar ES fondu finansējumu ir īstenoti daudzi projekti un padarīts vairāk nekā iespējams iekļaut šajā konkursā. Lai sniegtu vispusīgu informāciju, konkursā ir iekļauti dažādu transporta un sakaru apakšnozaru projekti, tostarp ērtāks un videi draudzīgāks sabiedriskais transports, kvalitatīvāki un drošāki valsts autoceļi, ievērojami lētāka mobila tālruņa lietošana ES valstīs u.c.

Latvijas iedzīvotāji jau 20 gadus aktīvi izmanto iespējas, ko sniedz Latvijas dalība ES. Šo gadu laikā Latvija ir būtiski mainījusies, tostarp arī transporta un sakaru nozares, kuru izaugsmi veicinājuši pieejamie ES fondu līdzekļi. Ceram, ka erudīcijas konkursu sērija sniegs plašāku ieskatu par paveikto, tādējādi veicinot izpratni par sabiedrības ieguvumiem.

Saņem jaunumus un paziņojumus par projektu konkursiem e-pastā