Piekļūstams saturs

Fonta izmērs

Kontrasts

Lasīt vairāk
CFLA labās prakses seminārs ES fondu projektu īstenotājiem – 24. aprīlī

CFLA labās prakses seminārs ES fondu projektu īstenotājiem – 24. aprīlī

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra

Trešdien, 24. aprīlī, notiks tiešsaistes seminārs  “Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā”, kur Centrālās finanšu un līgumu aģentūras un pieaicinātie eksperti informēs par aktualitātēm Eiropas Savienības (ES) fondu jomā, īpašu uzmanību veltot publisko iepirkumu jomai.

Uzmanības fokusā – iepirkumu dažādie aspekti, tai skaitā par piedāvājumu izvēli, zaļo publisko iepirkumu, tipiskākās kļūdas ES fondu projektu iepirkumu praksē un CFLA ieteikumi projektu īstenotājiem, sociāli atbildīga iepirkuma būtība, kā arī arhitektūras un būvniecības publisko iepirkumu specifika.

Seminārs tiek organizēts sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, PROVIDUS un Latvijas Arhitektu savienību. Seminārā varēs uzzināt arī pieredzes stāstus – ar tiem dalīsies Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas un Būvniecības valsts kontroles biroja pārstāvji.

Tiešsaisti semināram varēs vērot CFLA mājaslapā un CFLA Facebook kontā trešdien, 24. aprīlī, no plkst. 11.00 līdz 15.30.

Informācija par darba kārtību - šeit. Seminārs ir bezmaksas, un iepriekšēja reģistrēšanās nav nepieciešama.

CFLA seminārus “Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā” rīko divas reizes gadā, apkopojot būtiskākās tēmas ES fondu jomā. Šī būs trīspadsmitā reize, kad notiek labās prakses seminārs.

Saņem jaunumus un paziņojumus par projektu konkursiem e-pastā