Piekļūstams saturs

Fonta izmērs

Kontrasts

Lasīt vairāk
Ar ES atbalstu, uzsāk projekta “Valsts robežsardzes koledžas Kinoloģijas centra kompleksa būvniecības 1. kārta” īstenošanu

Ar ES atbalstu, uzsāk projekta “Valsts robežsardzes koledžas Kinoloģijas centra kompleksa būvniecības 1. kārta” īstenošanu

Iekšlietu ministrija

Valsts robežsardzes koledža uzsākusi projekta “Valsts robežsardzes koledžas Kinoloģijas centra kompleksa būvniecības 1.kārta” īstenošanu.

Projekta īstenošanas rezultātā tiks uzbūvēts jauns, dienesta suņu pamatapmācībai specializēts Kinoloģijas centrs, lai īstenotu tajā centralizētu un uz attīstību orientētu apmācības sistēmu tiesībaizsardzības iestāžu kinologiem un dienesta suņiem. Jaunais Kinoloģijas centra komplekss nodrošinās pilnvērtīgu un mūsdienu prasībām atbilstošu uzdevumu īstenošanu, uzlabos personāla darba un dienesta suņu uzturēšanas apstākļus, kā arī nodrošinās apmācību materiālu drošu un videi draudzīgu uzglabāšanu.

Projekta kopējais finansējums ir 5 051 367 EUR, no tiem Eiropas Savienības līdzfinansējums sastāda 3 788 525 EUR, un valsts budžeta finansējums – 1 262 842 EUR.

Projekts tiek īstenots Finansiālā atbalsta instrumenta robežu pārvaldībai un vīzu politikai 2021.-2027.gada plānošanas perioda ietvaros, kura vadošā iestāde Latvijā ir Iekšlietu ministrija.

Pasākumi:

Saņem jaunumus un paziņojumus par projektu konkursiem e-pastā