Piekļūstams saturs

Fonta izmērs

Kontrasts

Lasīt vairāk
Ar AF atbalstu stiprinās mediju nozares speciālistu digitālo kompetenci

Ar AF atbalstu stiprinās mediju nozares speciālistu digitālo kompetenci

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir izsludinājusi atklātu  projektu atlasi par Atveseļošanas fonda (AF) atbalstu mācību organizēšanai mediju nozares speciālistiem digitālās kompetences un zināšanu pilnveidošanai. Šim mērķim paredzēti divi miljoni eiro.

Kultūras ministrijas izstrādātā AF programma izveidota, lai  veicinātu mediju nozares speciālistu digitālo kompetenci un medijpratību, vienlaikus veicinot vietējā mediju satura veidotāju ilgtspēju, saglabājot plurālistisku mediju tirgu un stiprinot noturību pret dezinformāciju. Plānots, ka apmācīti tiks vismaz 100 mediju nozares speciālisti.

Pieejamais AF finansējums ir 2 000 000 eiro. Plānots, ka līdz 2026. gada 30. jūnijam tiks īstenoti vismaz 10 projekti. Atbalstam aicināti pieteikties mediju uzņēmumi, iesniedzot projektu iesniegumus CFLA līdz š.g. 20. jūnijam.  Projektu atlases dokumentācija pieejama cfla.gov.lv.

Atbalsts paredzēts Latvijas Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna ietvaros: 2.2. reformu un investīciju virziena "Uzņēmumu digitālā transformācija un inovācijas" 2.2.1.5.i. investīcijas "Mediju nozares uzņēmumu digitālās transformācijas veicināšana" pasākumā "Mācības mediju nozares speciālistu digitālās kompetences un zināšanu pilnveidošanai".

Informācija par visām projektu atlasēm pieejama CFLA tīmekļvietnes sadaļā “Projektu atlases”.


Saņem jaunumus un paziņojumus par projektu konkursiem e-pastā