Piekļūstams saturs

Fonta izmērs

Kontrasts

Lasīt vairāk
ALTUM aicina interesentus uz informatīvu pasākumu biznesa uzsācējiem

ALTUM aicina interesentus uz informatīvu pasākumu biznesa uzsācējiem

Ekonomikas ministrija

Lai informētu par valsts atbalstu biznesa uzsākšanai un izaugsmei, Attīstības finanšu institūcija ALTUM aicina jaunos uzņēmējus, strauji augošus uzņēmumus, kā arī mediju pārstāvjus apmeklēt informatīvu pasākumu, kas notiks 27.martā, Mūkusalas biroju centrā, Dēļu ielā 2, konferenču zālē “ZEISS” no plkst. 10:00 līdz 12.00.

Pasākumu atklās ekonomikas ministrs Viktors Valainis un ALTUM valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš, kurš iepazīstinās ar finansējuma pieejamību biznesa uzsākšanai, kā arī pieejamo aizdevumu līdz 100 tūkstošiem eiro mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, kur būtiski samazinātas nodrošinājuma prasības.

Biznesa uzsācēju dienas ietvaros tirgus izpētes kompānijas “Norstat” vadītāja Linda Ezera iepazīstinās ar pētījumu, kurā noskaidrots jauno uzņēmēju viedoklis par to, pēdējo gadu norises ietekmējušas jaunos uzņēmējus Latvijā, kādas ir viņu eksporta ambīcijas, kur iegūt finansējumu un cik problemātiski tas ir mūsdienu ekonomikas apstākļos. Tāpat respondentiem tika vaicāts, kāda ir valsts loma kompāniju līdzfinansēšanā un kādi ir potenciālie risinājumi, kā arī kādas ir biznesa uzsācēju nākotnes prognozes, ienākumu izmaiņas un apmierinātība ar dzīvi.

Pēc tam ALTUM, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Lauku atbalsta dienesta eksperti iepazīstinās ar aktuālo piedāvājumu uzņēmējiem un valsts atbalstu biznesa uzsācējiem un strauji augošiem jaunajiem uzņēmumiem. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja klātienē uzdot sev interesējošos jautājumus ekspertiem par valsts atbalsta programmām.

Biznesa uzsācējiem, strauji augošajiem uzņēmumiem un mediju pārstāvjiem, kuri vēlas pasākumu apmeklēt klātienē, aicinām reģistrēties šeit. Savukārt tiem, kuri vēlas pasākumu noskatīties tiešsaistē, aicinām to darīt ALTUM Facebook profilā.

Par ALTUM:

Attīstības finanšu institūcija ALTUM ir Latvijas valstij piederoša kapitālsabiedrība, kas ar valsts atbalsta finanšu instrumentu palīdzību sniedz atbalstu noteiktām mērķa grupām finanšu instrumentu veidā (aizdevumi, garantijas, ieguldījumi riska kapitāla fondos u.c.), konkrētu programmu ietvaros papildinot to arī ar nefinanšu atbalstu (konsultācijas, mentorings), kā arī realizējot citas valsts deleģētas funkcijas. 2017.gada jūnijā ALTUM saņēma starptautiskās kredītreitingu kompānijas Moody's ilgtermiņa kredītreitingu Baa1 valsts kapitālsabiedrībai, kas apliecina ALTUM stabilo finanšu situāciju. Savukārt 2017.gada 24.oktobrī ALTUM obligācijas tika iekļautas regulētajā tirgū - biržas Nasdaq Riga Baltijas Parāda vērtspapīru sarakstā. ALTUM saņēma Nasdaq Baltic Awards 2019 balvu nominācijā "Biržas gada notikums Latvijā".

 

Papildu informācija:

Sandra Eglīte

ALTUM sabiedrisko attiecību vadītāja

T: 26577810

sandra.eglite@altum.lv 

 

Saņem jaunumus un paziņojumus par projektu konkursiem e-pastā