Piekļūstams saturs

Fonta izmērs

Kontrasts

Lasīt vairāk
Aicinām uzņēmējus uz forumu par atbalstu biznesam Latgalē

Aicinām uzņēmējus uz forumu par atbalstu biznesam Latgalē

Ekonomikas ministrija

Latgales reģiona uzņēmējus, uzņēmējus pārstāvošās un atbalsta organizācijas, kā arī pašvaldību pārstāvjus šā gada 18. aprīlī aicinām uz forumu Daugavpilī “Finansējums un atbalsts biznesam Latgalē”. Pasākuma laikā uzņēmējiem būs iespēja uzzināt visaptverošu informāciju par pieejamām valsts un Latgales plānošanas reģiona atbalsta programmām un nosacījumiem, klausīties vairāku uzņēmumu pieredzes stāstus, kā arī kontaktbiržā gūt konsultācijas no virknes valsts atbalsta institūciju pārstāvjiem.

Forumu atklās ekonomikas ministrs Viktors Valainis un Augšdaugavas novada domes priekšsēdētājs Arvīds Kucins. Foruma sākumā Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Edmunds Valantis sniegs ieskatu valsts, Atveseļošanas fonda un ES fondu atbalsta programmās uzņēmumu attīstībai, produktivitātes un eksportspējas kāpināšanai.

Savukārt diskusijā “Kā ar valsts atbalstu sekmēt Latgales uzņēmumu un reģiona ilgtspējīgu attīstību?” ekonomikas ministrs ar Latgales speciālās ekonomiskās zonas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Latgales padomes, kā arī uzņēmumu pārstāvjiem diskutēs par nepieciešamo atbalstu straujākai Latgales reģiona biznesa attīstībai. 

Foruma turpinājumā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA), Altum un Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) pārstāvji informēs par šobrīd pieejamām atbalsta programmām uzņēmējiem. Savukārt Latvijas Digitālais akselerators informēs par Eiropas Digitālo informācijas centru atbalsta iespējām uzņēmuma digitalizācijai un Latgales plānošanas reģions informēs par plānošanas reģiona pašvaldību atbalstu uzņēmējiem. Tāpat foruma laikā savā biznesa pieredzē dalīsies SIA “Himalayan International” un SIA “WELD PRO” pārstāvji.

Vienlaikus foruma laikā komersantiem un visiem interesentiem būs iespēja klātienē saņemt LIAA, Altum, CFLA, Latvijas Digitālā akseleratora, Nodarbinātības valsts aģentūras, Patentu valdes, Valsts darba inspekcija, Latvijas IT klastera un Latgales Speciālās ekonomikas zonas pārstāvju konsultācijas par atbalsta instrumentiem un atbalsta saņemšanas nosacījumiem.

Forums Latgales reģiona komersantiem notiks š.g. 18. aprīlī pl.10.00 Augšdaugavas novada Kultūras centra “Vārpa” telpās, Daugavpilī, Dobeles ielā 30. Foruma dienas kartība un pieteikšanās veidlapa dalībai forumā publicēta Ekonomikas ministrijas tīmekļa vietnē.

 

Ekonomikas ministrijas

Sabiedrisko attiecību nodaļa

prese@em.gov.lv

Saņem jaunumus un paziņojumus par projektu konkursiem e-pastā