Satiksme 2035

Datums 6. jūlijs, 2024
Laiks 16:00 - 18:00
Vieta Cēsis
Satiksme 2035

Vai pēc 10 gadiem, īstenojot uzsāktās reformas transporta nozarē, mūsu pārvietošanās ikdienā būs videi draudzīga un visiem satiksmes dalībniekiem droša, diskutēsim sarunu festivālā "Lampa" 2024. gada 6. jūlijā paneļdiskusijā “Satiksme 2035” uz skatuves “Nākotnes sala”. Vai 2035.gadā mūsu ikdienas pārvietošanās paradumi būs mainījušies un absolūti lielākā daļa sabiedrības ikdienas mobilitātei izvēlēsies sabiedrisko transportu, īsākās distances veicot ar kājām vai videi draudzīgiem mikromobilitātes rīkiem? Vai tas ir reāli? Kas šodien ir jāizdara, lai tā būtu? Ar Eiropas Savienības fondu finansējumu nepietiks, kur ņemsim naudu? Cik liela loma ir jaunajām tehnoloģijām?

Uz šiem un citiem jautājumiem par mērķiem un izaicinājumiem diskutēs reformu īstenotāji, nozares eksperti un cilvēki, kas ikdienā pārvietojas.

Paneļdiskusijas noslēgumā improvizācijas teātris “Divas” turpinās “Satiksme 2035” tēmu ar nenopietnāku skatu uz realitāti un nākotnes izaicinājumiem. Pie “Nākotnes salas” 6.jūlijā visas dienas garumā apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt reibuma brilles – aktivitāti nodrošinās VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD), un apskatīt izstādi par nozares projektiem, kas īstenoti ar Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumu.

Uzzini vairāk: https://ej.uz/zjbb

Pasākumu organizē: Satiksmes ministrija