}

Par ES fondu informāciju atbildīgās kontaktpersonas

VADOŠĀ IESTĀDE

Ministrija

Vārds, uzvārds

Struktūrvienība, amats

Tālrunis

E-pasts

Finanšu ministrija

Ieva Raboviča

Komunikācijas departamenta vecākā eksperte

67083880
28301482

Ieva.Rabovica@fm.gov.lv

Finanšu ministrija

Lauma Silakaktiņa

Komunikācijas departamenta vecākā eksperte

67095656
28344385

Lauma.Silakaktina@fm.gov.lv

 ATBILDĪGĀS IESTĀDES 

Ministrija

Vārds, uzvārds

Struktūrvienība, amats

Tālrunis

E-pasts

 Ekonomikas ministrija

 Evita Urpena

Inese Bērziņa

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

ES fondu ieviešanas departamenta ES fondu publiskās infrastruktūras nodaļas vecākā eksperte

67013193

67013240

Evita.Urpena@em.gov.lv

Inese.Berzina@em.gov.lv

Tieslietu ministrija

Ksenija Lučko


Inta Remese

Projektu departamenta Eiropas Savienības fondu nodaļas Sabiedrisko attiecību speciāliste 

Projektu departamenta Eiropas Savienības fondu nodaļas vadītāja

67036837


67036853

ksenija.lucko@tm.gov.lv

Inta.Remese@tm.gov.lv

 Izglītības un zinātnes ministrija

Inga Misiņa

Struktūrfondu deparatmenta Finansēšanas un projektu nodaļas projektu vadītāja

67047937
29431627

Inga.Misina@izm.gov.lv

 Kultūras ministrija

Inita Kabanova

Sabiedrisko attiecību nodaļas referente

67330254

Inita.Kabanova@km.gov.lv

 Labklājības ministrija

Madara Puķe

ES struktūrfondu departamenta
komunikācijas projekta vadītāja

67782957
26344600

Madara.Puke@lm.gov.lv

 Satiksmes ministrija

Ilze Greiškalna

Sabiedrisko attiecību speciāliste

67028390 Ilze.Greiskalna@sam.gov.lv

 Valsts kanceleja

Baiba Jakovļeva

Sabīne Spurķe

ES struktūrfondu departamenta konsultante-tehniskās palīdzības projekta vadītāja

Ministru kabineta preses sekretāre

67082914


67082919

Baiba.Jakovleva@mk.gov.lv


Sabine.Spurke@mk.gov.lv

 Veselības ministrija

Indra Matisone

Investīciju un ES fondu uzraudzības departamenta ES fondu ieviešanas nodaļas vecākā eksperte

67876048

Indra.Matisone@vm.gov.lv

 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Anda Zaļepska

Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā referente

67026905

Anda.Zalepska@varam.gov.lv

 Zemkopības ministrija

Rūta Rudzīte

Sabiedrisko attiecību speciāliste

67027498

Ruta.Rudzite@zm.gov.lv

 SADARBĪBAS IESTĀDE

Institūcija

Vārds, uzvārds

Struktūrvienība, amats

Tālrunis

E- pasts

 Centrālā finanšu un līgumu aģentūra

Daiga Reihmane

Ieva Luste

Linda Krupenkova

Sabiedrisko attiecību vadītāja

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Sabiedrisko attiecību speciāliste

26820413 

26019685

26808660

Daiga.Reihmane@cfla.gov.lv

Ieva.Luste@cfla.gov.lv

Linda.Krupenkova@cfla.gov.lv

 

Padalies ar informāciju: DrukātDrukāt
Pēdējo reizi informācija šajā sadaļā atjaunota 2018. gada 14. decembrī
Uz augšu