}

Par ES fondu informāciju atbildīgās kontaktpersonas

VADOŠĀ IESTĀDE

Ministrija

Vārds, uzvārds

Struktūrvienība, amats

Tālrunis

E-pasts

Finanšu ministrija

Ieva Gaigala

Komunikācijas departamenta vecākā eksperte

67083880
28301482

Ieva.Gaigala@fm.gov.lv

Finanšu ministrija

Madara Aldiņa

Komunikācijas departamenta vecākā eksperte

67095656

Madara.Aldina@fm.gov.lv

 ATBILDĪGĀS IESTĀDES 

Ministrija

Vārds, uzvārds

Struktūrvienība, amats

Tālrunis

E-pasts

 Ekonomikas ministrija

 Evita Urpena

Inese Bērziņa

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

ES fondu ieviešanas departamenta ES fondu publiskās infrastruktūras nodaļas vecākā eksperte

67013193

 

67013240

Evita.Urpena@em.gov.lv

 

Inese.Berzina@em.gov.lv

Tieslietu ministrija

Ksenija Lučko


Inta Remese

Projektu departamenta Eiropas Savienības fondu nodaļas Sabiedrisko attiecību speciāliste 

Projektu departamenta Eiropas Savienības fondu nodaļas vadītāja

67036837


 

67036853

Ksenija.Lucko@tm.gov.lv

 

 

Inta.Remese@tm.gov.lv

 Izglītības un zinātnes ministrija

Zanda Rudene

Mārtiņš Langrāts

Struktūrfondu departamenta vecākā eksperte

Struktūrfondu departamenta eksperts

67047992

67047751

Zanda.Rudene@izm.gov.lv

Martins.Langrats@izm.gov.lv

 Kultūras ministrija

Ilze Rokpelne

Dace Vizule

ES fondu uzraudzības nodaļas vecākā referente

Sabiedrisko attiecību speciāliste

67330227

67330254, 29192298

Ilze.Rokpelne@km.gov.lv

Dace.Vizule@km.gov.lv

 Labklājības ministrija

Edīte Olupe

ES struktūrfondu departamenta
 projektu vadītāja

67782957

Edite.Olupe@lm.gov.lv

 Satiksmes ministrija

Ilze Greiškalna

Sabiedrisko attiecību speciāliste

67028390 Ilze.Greiskalna@sam.gov.lv

 Valsts kanceleja

Baiba Jakovļeva

Reinis Grāvītis

ES struktūrfondu departamenta konsultante-tehniskās palīdzības projekta vadītāja

Ministru kabineta preses sekretārs

67082914


67082919

Baiba.Jakovleva@mk.gov.lv


Reinis.Gravitis@mk.gov.lv

 Veselības ministrija

Indra Matisone

Investīciju un ES fondu uzraudzības departamenta ES fondu ieviešanas nodaļas vecākā eksperte

67876048

Indra.Matisone@vm.gov.lv

 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Andra Strautiņa

Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā referente

67026422

Andra.Strautina@varam.gov.lv

 Zemkopības ministrija

Rūta Rudzīte

Sabiedrisko attiecību speciāliste

67027498

Ruta.Rudzite@zm.gov.lv

 SADARBĪBAS IESTĀDE

Institūcija

Vārds, uzvārds

Struktūrvienība, amats

Tālrunis

E- pasts

 Centrālā finanšu un līgumu aģentūra

Daiga Reihmane

Ieva Luste

Linda Krupenkova

Sabiedrisko attiecību vadītāja

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Sabiedrisko attiecību speciāliste

26820413 

26019685

26808660

Daiga.Reihmane@cfla.gov.lv

Ieva.Luste@cfla.gov.lv

Linda.Krupenkova@cfla.gov.lv

 

Padalies ar informāciju: DrukātDrukāt
Pēdējo reizi informācija šajā sadaļā atjaunota 2020. gada 30. jūnijā
Uz augšu