}

Izsaki viedokli par ES fondu atbalstu jauniešu nodarbinātības veicināšanā!

Eiropas Komisija līdz šī gada 16. augustam aicina iedzīvotājus paust viedokli par Jaunatnes nodarbinātības iniciatīvas un Eiropas Sociālā fonda aktivitātēm jauniešu nodarbinātības veicināšanā. Sabiedriskā apspriešana norisinās tiešsaistē, aizpildot anketu, kas pieejama Eiropas Komisijas mājaslapā: https://bit.ly/2Qx86Qq.

Aicināti dalīties viedoklī gan paši jaunieši, kas saņēmuši atbalstu, un citas šī atbalsta ieviešanā iesaistītās puses, gan arī sabiedrība kopumā, lai ļautu Eiropas Komisijai novērtēt atbalsta pozitīvo sniegumu un uzzināt par jautājumiem, kuros nepieciešami uzlabojumi, lai ieguldījumu padarītu vēl efektīvāku un mērķtiecīgāku.

Sabiedriskā apspriešana tiek organizēta Jaunatnes nodarbinātības iniciatīvas un Eiropas Sociālā fonda aktivitāšu izvērtēšanas ietvaros, kur tiek vērtēta to efektivitāte, nepieciešamība, pievienotā vērtība un sasaiste ar citām sociālās jomas programmām laika posmā no 2014. līdz 2018. gadam. Vairāk informācijas par izvērtēšanu pieejama Eiropas Komisijas mājaslapā: https://bit.ly/2Kc2slI.

 

Informācijas sagatavotājs:
Lauma Silakaktiņa
Komunikācijas departamenta vecākā eksperte
Tālr.: 67095656
E-pasts: lauma.silakaktina@fm.gov.lv

Padalies ar informāciju: DrukātDrukāt
Pēdējo reizi informācija šajā sadaļā atjaunota 2019. gada 29. maijā
Uz augšu