}

CFLA semināru cikla noslēgums par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā - Jelgavā

Trešdien, 31. oktobrī, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) aicina interesentus uz semināru Jelgavā par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā.  

Seminārā tiks sniegta informācija par aktualitātēm ES fondu ieviešanā, kā arī ES fondu atbalstu Latvijai pēc 2020. gada. Šīgada “lielais jautājums” – datu aizsardzība – tiks vērtēta ES fondu projektu ieviešanas kontekstā, tāpat skaidrosim sankciju piemērošanu publiskajos iepirkumos. Pieredzes stāstu sērijā Zemgales reģiona seminārā par Jelgavas domes īstenotajiem projektiem stāstīs pašvaldības pārstāves, savukārt par gūtajām atziņām, vadot veselības veicināšanas projektu, stāstīs Vecumnieku novada domes Attīstības-plānošanas nodaļas vadītāja.

CFLA direktors Mārtiņš Brencis: “Šajā plānošanas periodā no 2014. gada nu jau vairāk kā 1050 projektu ietvaros tiek investēti 3 miljardi ES fondu līdzekļu – tas nozīmē, ka esam uzkrājuši gana lielu jautājumu–atbilžu bagāžu, ar ko mēs labprāt dalītos. Turpinot CFLA praksi ik gadu pavasarī un rudenī organizēt semināru ciklu, aicinām ES fondu jomā ieinteresētos uz kādu no semināriem Rīgā vai reģionos”.

Seminārs Jelgavā notiks 31. oktobrī plkst.11.00 konferenču telpā “Silva”, Driksas ielā 9. Pieteikšanās apmeklējumam un darba kārtība pieejama CFLA mājaslapā. Tas būs noslēdzošais pasākums rudens semināru ciklā, kuru līdz šim ap 400 interesentu jau apmeklējuši Rīgā, Rēzeknē, Kuldīgā un Priekuļos.

 

Informāciju sagatavoja:
Ieva Luste
Centrālās finanšu un līgumu aģentūras
sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr. 26019685, ieva.luste@cfla.gov.lv
www.cfla.gov.lv

Padalies ar informāciju: DrukātDrukāt
Pēdējo reizi informācija šajā sadaļā atjaunota 2018. gada 25. oktobrī
Uz augšu