}
Atlasīt pēc gada:

Jaunumi

2019. gada 17. janvāris
Līdz skaidrības gūšanai izmeklēšanā par krāpšanas aizdomām uzņēmumā Rīgas satiksme (RS) Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) neplāno atjaunot  Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansējuma maksājumus RS Skanstes tramvaja līnijas projektā.
2019. gada 15. janvāris
Otrdien, 15. janvārī, Ministru kabinetā apstiprināja grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas nosaka kārtību, kādā ievieš Kultūras ministrijas pārziņā esošā Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) specifiskā atbalsta mērķi kultūras un dabas mantojuma atjaunošanai (SAM 5.5.1.).
2019. gada 15. janvāris
Lai nodrošinātu  finansējumu starptautisko mācību priekšmetu olimpiāžu un starptautisko skolēnu zinātnes pasākumu organizēšanai Latvijā, valdība šodien, 2019. gada 15. janvārī, apstiprināja Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātos grozījumus noteikumos par ES fondu finansējuma nosacījumiem skolēnu dalības nodrošināšanai starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs, zinātnes izstādēs, konkursos un jauno zinātnieku skolās. Jau šogad, no 31.maija līdz 4.jūnijam, Latvijā notiks starptautisks pasākums - Eiropas fizikas olimpiāde.
2019. gada 15. janvāris
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) izsludina atklātu projektu iesniegumu atlasi par atbalstu ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidē vai rekonstrukcijā. Šim mērķim programmas otrajā atlases kārtā pieejami 25,4 miljoni eiro no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF).
2019. gada 11. janvāris
Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu Kurzemes un Rīgas reģiona piejūras novadu pašvaldības līdz 2021. gadam atjaunos vai radīs no jauna septiņus tūrismam un reģiona kultūras norisēm svarīgus kultūras un dabas objektus.
Padalies ar informāciju: DrukātDrukāt
Pēdējo reizi informācija šajā sadaļā atjaunota 2019. gada 17. janvārī
Uz augšu