}

ES fondu investīciju ziņojumu nodaļa

Vārds, uzvārds

Amats

Darba pienākumi

Tālrunis

E-pasts

Svetlana Ševčenko

Nodaļas vadītāja 

Finanšu ministrijas informatīvo ziņojumu par ES fondu investīciju progresu izstrādes un to iesniegšanas Ministru kabinetā virsuzraudzība; ES fondu neatbilstību virsuzraudzība; ES fondu uzraudzības komiteju un apakškomiteju sekretariāta funkciju nodrošināšana. 2014-2020.gada plānošanas perioda gada īstenošanas ziņojumu izstrādes virsuzraudzība; 2014-2020.gada plānošanas perioda problēmgadījumu virsuzraudzība.

67095614

Svetlana.Sevcenko@fm.gov.lv
Irita Barkāne

Vecākā eksperte

Vadošās iestādes apliecinājumu sagatavošanas, deklarācijā Eiropas Komisijai izdevumu attiecināšanas pārbaudes koordinēšana; 2014-2020.gada plānošanas perioda problēmgadījumu uzraudzība;
2007.-2013.gada plānošanas perioda pēcuzraudzības jautājumi.

67095649

Irita.Barkane@fm.gov.lv
Elīna Briļa

Vecākā eksperte

ES fondu neatbilstību uzraudzības nodrošināšana.

67095643

Elina.Brila@fm.gov.lv
Līva Jirgensone Vecākā eksperte

Finanšu ministrijas informatīvo ziņojumu par ES fondu investīciju progresu sagatavošanas koordinēšana iesniegšanai Ministru kabinetā.
2014.-2020.gada plānošanas perioda gada īstenošanas ziņojumu izstrādes koordinēšana iesniegšanai Eiropas Komisijā.
Departamenta lietvedības organizēšana.

67095599 Liva.Jirgensone@fm.gov.lv
Zinta Zālīte-Supe Vecākā eksperte

Finanšu ministrijas informatīvo ziņojumu par ES fondu investīciju progresu sagatavošanas koordinēšana iesniegšanai Ministru kabinetā.
2014.-2020.gada plānošanas perioda gada īstenošanas ziņojumu izstrādes koordinēšana iesniegšanai Eiropas Komisijā.

67083808 Zinta.Zalite-Supe@fm.gov.lv
Dace Ķeze Vecākā eksperte

2014.-2020.gada plānošanas perioda problēmgadījumu uzraudzība. Atbalsts Vadošās iestādes apliecinājumu sagatavošanas un deklarācijā Eiropas Komisijai izdevumu attiecināšanas pārbaudes koordinēšanā.

67083951 Dace.Keze@fm.gov.lv
Viesturs Levada Vecākais eksperts ES fondu neatbilstību uzraudzības nodrošināšana. 

 

67083925 Viesturs.Levada@fm.gov.lv
Padalies ar informāciju: DrukātDrukāt
Pēdējo reizi informācija šajā sadaļā atjaunota 2021. gada 5. martā
Uz augšu