}

Citas publikācijas


(4,16 Mb)(323 kb)

Vizuālās identitātes vadlīnijas
(529 Kb)

Atzīmējot Eiropas Sociālā fonda (ESF) 50.gadadienu un trīs gadu darbību Latvijā, Finanšu ministrija sadarbībā ar ESF vadībā iesaistītajām institūcijām 2008.gada janvārī, februārī, maijā un jūnijā piedāvāja Latvijas iedzīvotājiem apmeklēt ceļojošu izstādi "Eiropas Sociālā fonda projektu parāde", kas bija apskatāma visos Latvijas reģionos sabiedriski pieejamās vietās (vairāk par to varat uzzināt sadaļā "Jaunumi" - par 1.kārtu, par 2.kārtu). Tās ietvaros izdots buklets par ESF.
skatīt

 

 

 


Finanšu ministrija - Eiropas Savienības fondu vadošā iestāde - ir izdevusi bukletu "Eiropas Savienības fondu 2007.-2013.gada plānošanas perioda PUBLICITĀTES VADLĪNIJAS Eiropas Savienības fondu finansējuma saņēmējiem"
skatīt

 

 

 

 

Finanšu ministrija - Eiropas Savienības struktūrfondu vadošā iestāde - ir izdevusi bukletu par vizuālās identitātes vadlīnijām publicitātes pasākumu īstenošanai Eiropas Savienības struktūrfondu vadībā iesaistītajām institūcijām un struktūrfondu finansējuma saņēmējiem 2004.-2006.g. plānošanas periodā
skatīt

   
   

 Eiropas Savienības struktūrfondi Latvijai
(155 kb)

Finanšu ministrija – Eiropas Savienības struktūrfondu vadošā iestāde – ir izdevusi bukletu par ES struktūrfondiem Latvijai. Tas ir pieejams visās pagastu bibliotēkās un pašvaldībās vairākos eksemplāros.

Buklets ir veidots ar nolūku, lai visi interesenti, īpaši jau reģionu iedzīvotāji, kuriem nav pieejams internets, varētu uzzināt par ES struktūrfondiem un to piedāvātajām iespējām.

Pavisam ir izdoti 13 000 eksemplāru, no tiem 7480 eksemplāri ir nosūtīti 34 Eiropas Savienības Informācijas punktiem – reģionālajām bibliotēkām, 3390 eksemplāri ir nosūtīti pa pastu visām 565 pagastu pašvaldībām. Atlikušie eksemplāri ir paredzēti izdalīšanai semināros un citiem interesentiem.  
skatīt

 

 

   

PVN piemērošana struktūrfondu projektiem
(83,6 Kb)

Finanšu ministrija – Eiropas Savienības struktūrfondu vadošā iestāde – ir sagatavojusi informatīvu materiālu par pievienotās vērtības nodokļa piemērošanu struktūrfondu projektiem.

Informatīvais materiāls ir sagatavots atbilstoši 2004.gada 7.septembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.782 "Kārtiba, kādā sniedz un pārbauda informāciju par pievienotās vērtibas nodokļa piemērošanu Eiropas Savienibas struktūrfondu lidzfinansēto projektu ietvaros un pieņem lēmumu par pievienotās vērtibas nodokļa iekļaušanu projektu attiecināmajas izmaksās”.

skatīt

   

 

 

 

 

Valsts reģionālās attīstības aģentūras
publikācijas

Valsts izglītības attīstības aģentūras
publikācijas

Izglītības un zinātnes ministrijas publikācijas

     

 

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas publikācijas

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras publikācijas

Centrālās finanšu un līgumu aģentūras publikācija

 
Veselības ministrijas publikācijas

 

 
Sabiedrības integrācijas fonda publikācijas

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Padalies ar informāciju: DrukātDrukāt
Pēdējo reizi informācija šajā sadaļā atjaunota 2015. gada 4. septembrī
Uz augšu