z

Revīzijas iestādes kontakti

 

Nata Lasmane

Departamenta direktore

67-095-669

Nata.Lasmane@fm.gov.lv

Anda Štegmane

Departamenta direktores vietniece (ilgstošā prombūtnē)

67-095-476

Anda.Stegmane@fm.gov.lv

Maija Treija

Departamenta direktores vietniece

67-083-893

Maija.Treija@fm.gov.lv

Uldis Širaks

Departamenta direktores vietnieks

67-095-476

Uldis.Siraks@fm.gov.lv

Agnese Abula

Vecākā eksperte

67-095-580

Agnese.Abula@fm.gov.lv

Agnese Kadiģe

Auditore

67-083-892

Agnese.Kadige@fm.gov.lv

Aiva Avota

Vecākā eksperte

67-083-954

Aiva.Avota@fm.gov.lv

Arta Graudiņa

Vecākā auditore

67-083-922

Arta.Graudina@fm.gov.lv

Andris Pierhurovičs

Vecākais auditors

67-083-995

Andris.Pierhurovics@fm.gov.lv

Dace Bite

Vecākā eksperte

67-083-819

Dace.Bite@fm.gov.lv

Elvīra Klarka

Vecākā auditore

67-083-807

Elvira.Klarka@fm.gov.lv

Elīna Mase

Vecākā auditore (ilgstošā prombūtnē)

67-083-922

Elina.Mase@fm.gov.lv

Gatis Konrads

Vecākais auditors

67-095-504

Gatis.Konrads@fm.gov.lv

Ilona Skorobogatova

Vecākā auditore

67-095-538

Ilona.Skorobogatova@fm.gov.lv

Ilze Krūzīte

Jaunākā eksperte

67-095-664

Ilze.Kruzite@fm.gov.lv

Inese Akmentiņa

Vecākā auditore (ilgstošā prombūtnē)

67-095-557

Inese.Akmentina@fm.gov.lv

Inese Brēmane

Vecākā eksperte (ilgstošā prombūtnē)

67-095-653

Inese.Bremane@fm.gov.lv

Inese Levana

Vecākā auditore

67-083-971

Inese.Levana@fm.gov.lv

Inguna Kaupuža

Vecākā eksperte (ilgstošā prombūtnē)

67-095-626

Inguna.Kaupuza@fm.gov.lv

Inga Mengote

Vecākā auditore (ilgstošā prombūtnē)

67-095-653

Inga.Mengote@fm.gov.lv

Sarmīte Slišāne

Auditore

67-095-581

Sarmite.Slisane@fm.gov.lv

Jānis Gaišonoks

Vecākais auditors (ilgstošā prombūtnē)

67-083-992

Janis.Gaisonoks@fm.gov.lv

Līga Līce - Zandere

Vecākā auditore (ilgstošā prombūtnē)

67-095-581

Liga.Lice-Zandere@fm.gov.lv

Marita Markevica

Vecākā eksperte

67-095-681

Marita.Markevica@fm.gov.lv

Natālija Kopovaja

Vecākā auditore

67-083-977

Natalija.Kopovaja@fm.gov.lv

Nataļja Mancurova

Vecākā auditore

67-095-632

Natalja.Mancurova@fm.gov.lv

Aleksejs Čekalovs

Vecākais eksperts

67-083-917

Aleksejs.Cekalovs@fm.gov.lv

Olga Guza

Vecākā eksperte

67-083-864

Olga.Guza@fm.gov.lv

Raimonda Batņa

Vecākā auditore

67-083-988

Raimonda.Batna@fm.gov.lv

Sandra Arbidāne

Auditore

67-083-817

Sandra.Arbidane@fm.gov.lv

Mikus Freibergs 

 Jaunākais eksperts

67-095-557

Mikus.Freibergs@fm.gov.lv

Svetlana Derjugina

Vecākā auditore (ilgstošā prombūtnē)

67-083-917

Svetlana.Derjugina@fm.gov.lv

Svetlana Kravčinska

Vecākā eksperte (ilgstošā prombūtnē)

67-083-967

Svetlana.Kravcinska@fm.gov.lv

Una Priede

Vecākā auditore

67-083-993

Una.Priede@fm.gov.lv

Zane Grundmane-Stesele

Auditore

67-083-824

Zane.Grundmane@fm.gov.lv

Jeļena Keirāne

Vecākā eksperte

67-083-926

Jelene.Keirane@fm.gov.lv

 

Padalies ar informāciju: DrukātDrukāt
Pēdējo reizi informācija šajā sadaļā atjaunota 2017. gada 21. jūnijā
Uz augšu