Publiskās infrastruktūras uzraudzības nodaļa

 

Vārds, uzvārds

Amats

Darba pienākumi

Tālrunis

E-pasts

Agnese Zariņa

Nodaļas vadītāja

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā. 

67083913

Agnese.Zarina@fm.gov.lv 

Arvis Mucenieks

Nodaļas vadītājas
vietnieks

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā. 2007.-2013.gada plānošanas perioda Kohēzijas fonda programmas slēgšanas nodrošināšana atbilstoši kompetencei.

67095470

Arvis.Mucenieks@fm.gov.lv

Reinis Dzelzkalējs 

 Vecākais eksperts

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (reģionālās attīstības un ekonomikas nozarē).

67083940

Reinis.Dzelzkalejs@fm.gov.lv 

Jeļena Fiļimonova 

Vecākā eksperte 

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (labklājības, veselības un kultūras nozarēs).   

67083961

Jelena.Filimonova@fm.gov.lv 

Kristaps Supe

Vecākais eksperts

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (transporta nozarē).


67083862

Kristaps.Supe@fm.gov.lv

Aivija Stugle - Govore

Vecākā
referente

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā un nodrošināt vadošās iestādes apliecinājuma koordinēšanu.


67083473


Aivija.Stugle@fm.gov.lv

Jeļena Koncevaja

Vecākā referente

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (izglītības nozarē). 

67083951

Jelena.Koncevaja@fm.gov.lv

Oskars Namiķis

Vecākais referents

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (vides nozarē).   


67095649


Oskars.Namikis@fm.gov.lv

Natālija Kulakova

Vecākā 
eksperte

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozarē).

67083863

Natalija.Kulakova@fm.gov.lv 

 

67083862

Padalies ar informāciju: DrukātDrukāt
Pēdējo reizi informācija šajā sadaļā atjaunota 2015. gada 14. decembrī
Uz augšu