Publiskās infrastruktūras uzraudzības nodaļa

 

Vārds, uzvārds

Amats

Darba pienākumi

Tālrunis

E-pasts

Agnese Zariņa

Nodaļas vadītāja

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā. 

67083913

Agnese.Zarina@fm.gov.lv 

Irita Barkāne

Nodaļas vadītājas vietniece

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā.

67095649

Irita.Barkane@fm.gov.lv

Reinis Dzelzkalējs 

 Vecākais eksperts

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (reģionālās attīstības un ekonomikas nozarē).

67083940

Reinis.Dzelzkalejs@fm.gov.lv 

Jeļena Fiļimonova 

Vecākā eksperte 

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (labklājības, veselības un kultūras nozarēs).   

67083961

Jelena.Filimonova@fm.gov.lv 

Inga Vanaga-Otikova

Vecākā eksperte

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (transporta nozarē).

67083863

Inga.Vanaga-Otikova@fm.gov.lv

Kristaps Supe

Vecākais eksperts

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (transporta nozarē).


67083862

Kristaps.Supe@fm.gov.lv

Harijs Kārkliņš

Vecākais eksperts

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (izglītības nozarē).

67083473

Harijs.Karklins@fm.gov.lv

Ints Pelnis

Vecākais eksperts

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (vides nozarē).

67095470

Ints.Pelnis@fm.gov.lv

Padalies ar informāciju: DrukātDrukāt
Pēdējo reizi informācija šajā sadaļā atjaunota 2016. gada 11. novembrī
Uz augšu