Par ES fondu informāciju atbildīgās kontaktpersonas

 FINANŠU MINISTRIJA (VADOŠĀ IESTĀDE)

Ministrija

Vārds, uzvārds

Struktūrvienība, amats

Tālrunis

E- pasts

Finanšu ministrija

Ieva Raboviča

Komunikācijas departamenta vecākā eksperte

67083880
28301482

Ieva.Rabovica@fm.gov.lv

Finanšu ministrija

Lauma Silakaktiņa

Komunikācijas departamenta vecākā eksperte

67095656
28344385

Lauma.Silakaktina@fm.gov.lv

 ATBILDĪGĀS IESTĀDES 

Ministrija

Vārds, uzvārds

Struktūrvienība, amats

Tālrunis

E- pasts

 Ekonomikas ministrija

 Evita Urpena



Inese Bērziņa

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

ES fondu ieviešanas departamenta ES fondu publiskās infrastruktūras nodaļas vecākā eksperte

67013193

 

67013240

Evita.Urpena@em.gov.lv

 


Inese.Berzina@em.gov.lv

Tieslietu ministrija

Ksenija Lučko


Inta Remese

Projektu departamenta Eiropas Savienības fondu nodaļas Sabiedrisko attiecību speciāliste 

Projektu departamenta Eiropas Savienības fondu nodaļas vadītāja

67036837


67036853

ksenija.lucko@tm.gov.lv

 

Inta.Remese@tm.gov.lv

 Izglītības un zinātnes ministrija

Inga Misiņa

Struktūrfondu deparatmenta Finansēšanas un projektu nodaļas projektu vadītāja

67047937
29431627

Inga.Misina@izm.gov.lv

 Kultūras ministrija

Ilze Rokpelne

ES fondu uzraudzības nodaļas vecākā referente

67330227

Ilze.Rokpelne@km.gov.lv

 Labklājības ministrija

Inita Kabanova

Komunikācijas nodaļas projektu vadītāja

67021581

Inita.Kabanova@lm.gov.lv

 Satiksmes ministrija

Ilze Svikliņa

Investīciju programmu vadības sistēmas nodaļas vecākā referente

67028044

Ilze.Sviklina@sam.gov.lv

 Valsts kanceleja

Baiba Jakovļeva

ES struktūrfondu departamenta konsultante-tehniskās palīdzības projekta vadītāja

67082914

Baiba.Jakovleva@mk.gov.lv

 Veselības ministrija

Indra Matisone

Investīciju un ES fondu uzraudzības departamenta ES fondu ieviešanas nodaļas vecākā eksperte

67876048

Indra.Matisone@vm.gov.lv

 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Kristīne Kļaveniece

 

Gatis Ozols

 

Laura Jansone

 

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Elektronisko pakalojumu nodaļas vadītājs

Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā referente

67026533

 

66016540

 

67026418

 

Kristine.Klaveniece@varam.gov.lv

 

Gatis.Ozols@varam.gov.lv 

 

Laura.Jansone@varam.gov.lv

 SADARBĪBAS IESTĀDE

Institūcija

Vārds, uzvārds

Struktūrvienība, amats

Tālrunis

E- pasts

 Centrālā finanšu un līgumu aģentūra

Daiga Reihmane

Ieva Luste

Sabiedrisko attiecību vadītāja

Sabiedrisko attiecību speciāliste

26820413 

26019685

Daiga.Reihmane@cfla.gov.lv

ieva.luste@cfla.gov.lv

 MAKSĀJUMU un SERTIFIKĀCIJAS IESTĀDE

Institūcija

Vārds, uzvārds

Struktūrvienība, amats

Tālrunis

E- pasts

 Valsts kase

Kaspars Braže

Eiropas lietu departamenta vecākais referents

67094228

kaspars.braze@kase.gov.lv

EIROPAS LAUKSAIMNIECĪBAS FONDA LAUKU ATTĪSTĪBAI (ELFLA) un
EIROPAS ZIVSAIMNIECĪBAS FONDA (EZF)
VADOŠĀ IESTĀDE

Institūcija

Vārds, uzvārds

Struktūrvienība, amats

Tālrunis

E- pasts

 Zemkopības ministrija

Rūta Rudzīte

Ilze Lāce
(lauksaimniecības atbalsta jautājumos)

Edīte Kubliņa (zivsaimniecības atbalsta jautājumos)

 

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Lauku attīstības atbalsta departamenta Fondu informācijas un koordinācijas nodaļas
vadītāja

Zivsaimniecības departamenta Zivsaimniecības atbalsta nodaļas vadītāja

67027498

 

27805884

 

67027368

Ruta.Rudzite@zm.gov.lv

 

Ilze.Lace@zm.gov.lv

 

Edite.Kublina@zm.gov.lv

 

 

Padalies ar informāciju: DrukātDrukāt
Pēdējo reizi informācija šajā sadaļā atjaunota 2017. gada 11. oktobrī
Uz augšu