ES FONDU AKTIVITĀTES UN PROJEKTI
Masu medijiem   TV un radio raidījumi   Informatīvie pasākumi   Reģionālie SF informācijas centri     ES fondu statuss   ES fondu aktivitāšu kalendārs   Uzlabo fondus!  

Pieteikties jaunumiem

Meklēt mājaslapā

Lapa apmeklēta šodien: 215
Kopš 20-03-2009: 161168

Informācija papildināta 22-10-2014

ES fondu vadošā iestāde  Eiropas Savienības fondu uzraudzības departaments  Publiskās infrastruktūras uzraudzības nodaļa

Publiskās infrastruktūras uzraudzības nodaļa

 

Vārds, uzvārds

Amats

Darba pienākumi

Tālrunis

E-pasts

Agnese Zariņa

Nodaļas vadītāja

ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu publiskās infrastruktūras jomā īstenošanas uzraudzības nodrošināšana.

67083913

Agnese.Zarina@fm.gov.lv

Irita Barkāne 

Nodaļas vadītājas vietniece 

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā. 2004.-2006.gada plānošanas perioda Kohēzijas fonda programmas slēgšanas nodrošināšana atbilstoši kompetencei.

67083951 

Irita.Barkane@fm.gov.lv  

Arvis Mucenieks 

 Vecākais eksperts

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (IKT nozarē). 

67095470

Arvis.Mucenieks@fm.gov.lv 

Jeļena Fiļimonova 

Vecākā eksperte 

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (labklājības, veselības un kultūras nozarēs).    

67083961

Jelena.Filimonova@fm.gov.lv 

 Natālija Kulakova

Vecākā eksperte 

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (vides nozares lielie projekti) un nodrošināt vadošās iestādes apliecinājuma koordinēšanu.

67083863

Natalija.Kulakova@fm.gov.lv 

Kristaps Supe

Vecākais eksperts

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (satiksmes nozarē ERAF un KF infrastruktūras jautājumos).


67083862

Kristaps.Supe@fm.gov.lv

Reinis Dzelzkalējs

Vecākais referents

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (reģionālās attīstības un ekonomikas nozarē).


67083940


Reinis.Dzelzkalejs@fm.gov.lv

Aivija Stugle

Vecākā referente

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (izglītības nozarē).  


67083473


Aivija.Stugle@fm.gov.lv

Oskars Namiķis

Eksperts

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (vides nozarē).  


67095649


Oskars.Namikis@fm.gov.lv

 

67083862

Pēdējo reizi informācija šajā sadaļā atjaunota 20.10.2014.

< atpakaļ

^ uz augšu