ES FONDU AKTIVITĀTES UN PROJEKTI
Masu medijiem   TV un radio raidījumi   Informatīvie pasākumi   Reģionālie SF informācijas centri     ES fondu statuss   ES fondu aktivitāšu kalendārs   Uzlabo fondus!  

Pieteikties jaunumiem

Meklēt mājaslapā

Lapa apmeklēta šodien: 453
Kopš 20-03-2009: 116198

Informācija papildināta 28-07-2014

ES fondu vadošā iestāde  Eiropas Savienības fondu uzraudzības departaments  Publiskās infrastruktūras uzraudzības nodaļa

Publiskās infrastruktūras uzraudzības nodaļa

 

Vārds, uzvārds

Amats

Darba pienākumi

Tālrunis

E-pasts

Agnese Zariņa

Nodaļas vadītāja

ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu publiskās infrastruktūras jomā īstenošanas uzraudzības nodrošināšana, 2004.-2006.gada plānošanas perioda struktūrfondu un Kohēzijas fonda programmu slēgšanas nodrošināšana atbilstoši kompetencei

67083913

Agnese.Zarina@fm.gov.lv

Irita Barkāne 

Nodaļas vadītājas vietniece 

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (budžeta jautājumos ).

67083951 

Irita.Barkane@fm.gov.lv  

Arvis Mucenieks 

 Vecākais eksperts

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (IKT nozarē). 

67095470

Arvis.Mucenieks@fm.gov.lv 

Inga Vanaga- Otikova

Vecākā eksperte

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (satiksmes nozarē ERAF, KF TEN-T autoceļu tīkla un lidostu infrastruktūras jautājumos). 2004.-2006.gada plānošanas perioda Kohēzijas fonda programmas slēgšanas nodrošināšana atbilstoši kompetencei. 

67083862

 

Inga.Vanaga- Otikova@fm.gov.lv

 

Jeļena Fiļimonova 

Vecākā eksperte 

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (labklājības, veselības un kultūras nozarēs).  

67083961

Jelena.Filimonova@fm.gov.lv 

Reinis Dzelzkalējs 

Vecākais referents 

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (reģionālās attīstības un ekonomikas nozarē).

67083940 

 Reinis.Dzelzkalejs@fm.gov.lv

 Natālija Kulakova

Eksperte 

Nodrošināt vadošās iestādes apliecinājuma un  neatbilstību izvērtēšanas koordināciju publiskās infrastruktūras jomā

67083863

Natalija.Kulakova@fm.gov.lv 

 

Pēdējo reizi informācija šajā sadaļā atjaunota 10.07.2014.

< atpakaļ

^ uz augšu