ES FONDU AKTIVITĀTES UN PROJEKTI
Masu medijiem   TV un radio raidījumi   Informatīvie pasākumi   Reģionālie SF informācijas centri     ES fondu statuss   ES fondu aktivitāšu kalendārs   Uzlabo fondus!  

Pieteikties jaunumiem

Meklēt mājaslapā

Lapa apmeklēta šodien: 395
Kopš 20-03-2009: 237135

Informācija papildināta 27-02-2015

ES fondu vadošā iestāde  Eiropas Savienības fondu uzraudzības departaments  Publiskās infrastruktūras uzraudzības nodaļa

Publiskās infrastruktūras uzraudzības nodaļa

 

Vārds, uzvārds

Amats

Darba pienākumi

Tālrunis

E-pasts

Arvis Mucenieks

Nodaļas vadītājs

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā. 

67095470

Arvis.Mucenieks@fm.gov.lv

Natālija Kulakova 

Nodaļas vadītāja vietniece 

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā. 2004.-2006.gada plānošanas perioda Kohēzijas fonda programmas slēgšanas nodrošināšana atbilstoši kompetencei.

 67083863 

Natalija.Kulakova@fm.gov.lv

Reinis Dzelzkalējs 

 Vecākais eksperts

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (reģionālās attīstības un ekonomikas nozarē).

67083940

Reinis.Dzelzkalejs@fm.gov.lv 

Jeļena Fiļimonova 

Vecākā eksperte 

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (labklājības, veselības un kultūras nozarēs).   

67083961

Jelena.Filimonova@fm.gov.lv 

Kristaps Supe

Vecākais eksperts

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā un nodrošināt vadošās iestādes apliecinājuma koordinēšanu.


67083862

Kristaps.Supe@fm.gov.lv

Aivija Stugle

Vecākā eksperte

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā un nodrošināt vadošās iestādes apliecinājuma koordinēšanu.


67083473


Aivija.Stugle@fm.gov.lv

Jeļena Koncevaja

Vecākā referente

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (izglītības nozarē). 

67083951

Jelena.Koncevaja@fm.gov.lv

Oskars Namiķis

Vecākais referents

Uzraudzīt ES fondu finansēto pasākumu un aktivitāšu īstenošanas gaitu publiskās infrastruktūras jomā (vides nozarē).   


67095649


Oskars.Namikis@fm.gov.lv

 

67083862

Pēdējo reizi informācija šajā sadaļā atjaunota 12.01.2015.

< atpakaļ

^ uz augšu