Eiropas Parlamentā notiks politiski nozīmīgas debates par situāciju Eiropas Savienībā

Trešdien, 13. septembrī, plkst. 10:00 - 12:50 pēc Latvijas laika Eiropas Parlamentā Strasbūrā notiks politiski nozīmīgas debates starp Eiropas Komisijas priekšsēdētāju Žanu Klodu Junkeru, Eiropas Parlamenta priekšsēdētāju Antonio Tajāni un deputātiem par situāciju Eiropas Savienībā.

Pirmo reizi debates būs skatāmas tiešraidē Latvijas TelevīzijāPirms debašu sākuma pulksten 9:50 Latvijas Televīzijas žurnālists Frederiks Ozols vadīs ievada diskusiju-sarunu ar ārpolitikas un Eiropas lietu ekspertu.

Tradicionāli debates sākas ar priekšsēdētāja Junkera uzrunu par pašreizējo situāciju Eiropas Savienībā un viņa stratēģisko redzējumu par turpmāko attīstību, kas pēc tam interaktīva diskusijā tiek pārrunāts ar Eiropas Parlamentu. Eiropas Savienības iespējas un resursi cīņai ar terorismu, turpmākie lēmumi, risinot migrācijas krīzi, Eiropa pēc #Brexit - daži no tematiem, par kuriem gaidāmas diskusijas.

Debates septembra plenārsesijā kļuvušas par tradīciju, un šogad notiks jau 7. reizi.

Aicinām Jūs izmantot unikālo iespēju un sekot līdzi debatēm un ekspertu diskusijai Latvijas Televīzijas 1. kanālā (LTV1) vai LTV tīmekļa vietnē http://ltv.lsm.lv/lv/.

Debatēm Eiropas Parlamentā varēs sekot līdzi arī:
Eiropas Parlamenta tīmekļa vietnē http://www.europarl.europa.eu/ep-live/lv/schedule/#13092017 vai speciāli debatēm veltītajā vietnē http://www.soteu.eu/

Pasākuma oficiālā mirkļbirka ir #SOTEU (State of the European Union).

 

Informāciju sagatavoja:
Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā
Eiropas Savienības māja

Padalies ar informāciju: DrukātDrukāt
Pēdējo reizi informācija šajā sadaļā atjaunota 2017. gada 12. septembrī
Uz augšu